İçerik Üretimi

image
Sosyal medyada başarılı olmanın yolu en başta başarılı ve zengin içerikler hazırlamaktan geçiyor. Takipçilerinizin ya da potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek ve harekete geçirecek içerikler üretmeniz gerekiyor.
İçeriklerin güzel oluşu kadar bir harmoni oluşturması da önemli. Hem tekilde hem bütünde tasarım konusunda uyumlu içerikler her zaman mecralarda yerini yukarılarda tutmaktadır.
İçerikleriniz için yeterli zamanınız veya içerik üretimiyle ilgili bilginiz yoksa biz tam bu noktada sizi bekliyoruz. Siz hesabınızı yönetirken içerik işini bırakın biz düşünelim. Sizin için hem içerik tasarlayalım hem de sektörünüzle ilgili içerik fikirleri üretelim.

Ne Yapıyoruz?

İçerik üretimi konusunda tarafınıza ait resim veya fotoğrafları şık görseller ve düzenlemelerle birleştirerek zengin ve profesyonel bir içerik haline getiriyoruz.
Ya da hayalinizde olan bir görseli gerek mockup gerek illüstratör düzende baştan tasarlıyoruz. Video animasyonlar veya efektli videolar yapabiliyoruz.
Ayrıca ihtiyacınız olan içerik takvimini oluşturarak hem sizin yönetiminizi kolaylaştırıyoruz hem de hesabınızın efektif bir şekilde düzene gelmesi için elimizden geleni yapıyoruz.
image