Kurumsal Kimlik Tasarımı

image
Kurumsal Kimlik, markanın müşterileriyle ve pazardaki iş ortaklarıyla arasındaki ilk bağı ifade eder. İyi bir kurumsal kimliğe sahip marka, kendisine ait yaklaşım ve algısını tam olarak ortaya koyabilmektedir.
Görsel iletişimin çok önemli olduğu günümüzde kurumsal kimlik tüm mecralarda bir bütünlük oluşturmaktadır. Markanın göründüğü her alanda gerek kartvizit gerekse billboard reklamlarında hem tekilde hem bütünde bir düzen oluşturmak, markanın bilinirliği açısından büyük önem taşımaktadır.
Overlok Dijital olarak kurumsal kimlik tasarımında markanızın ön planda ve sizi tam yansıtan bir tasarım bütünlü oluşturmak için her zaman yanınızdayız.

Ne Yapıyoruz?

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit Tasarımı, markanın müşterileriyle iletişim kurmasının ilk yoludur. Müşterilerinizin sizinle iletişime geçtiği ve iletişim bilgilerinizin olduğu ve sürekli saklanan bir üründür.
Kartvizit baskılarının ve tasarımının marka algısında büyük önemi vardır. Güzel tasarlanmış ve estetik bir şekilde basılmış olan kartvizitler bir nevi markanın kalitesini göstermektedir.
Overlok Dijital'de kartvizit tasarımlarınızı hayal ettiğiniz gibi yapılır ve dilediğiniz şekilde baskılanır. Size sadece kartvizitinizi görüşmelerinizde güvenle takdim etmek kalır.
image
image
image
image

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı, ürünlerin gösterildiği gerek dijital gerek kitapçık olarak sunulan bir envanterdir. Katalog ile sezonluk ürünlerinize ait gösterimler yapabilir ya da ürün tanıtımı sağlayabilirsiniz. İyi tasarlanmış bir katalog, hem markanın hem de ürün ya da hizmetin kalitesini arttırdığı gibi cazibesini de yükseltmektedir.
Biz hem katalog hayalinizdeki tasarımlarınızı gerçekleştiriyoruz hem de baskılayarak sizi bu zahmetten kurtarıyoruz. Dilerseniz ürünlerinize ait profesyonel katalog ve ürün çekimleri de sağlıyoruz.

Logo Tasarımı

Logo, markanın her yerde görünen yüzüdür. Firma açısından görsel iletişimin en önemli unsurudur. Logo estetik olduğu kadar firmanın misyon ve vizyonunu anlatan bir görseldir aslında. Logoda kullanılan renklerin her bir çizgi gibi farklı anlam taşımaktadır.
Markanızın bulunduğu sektöre ve algısına göre renk seçimi yapılır ve her logo belirlenmiş sorulara cevap verir nitelikte olmalıdır.
Logonun ihtiyacı olan tüm cevapları verebilmekle birlikte tasarımını sağlamak üzere her daim istekle buradayız.