Sosyal Medya Yönetimi

image
Sosyal Medya, günümüzde en çok kullanılan platformdur. Hem satış hem gösterim hem de hedef kitle konusunda en efektif yollardan biridir. Hesaplarını düzenli yöneten ve kaliteli içeriklerle zengin sağlayan firmalar satışları fazlasıyla yükselmektedir.
Bir markanın sosyal medya gücüyle lokal işletmecilik mantığı hızla ortadan kalkmaktadır. Eğer bir ürün satıyorsanız bu ürünü rahatlıkla sergileyebilir ve dünyanın her yerine satışını sağlayabilirsiniz. Bir hizmet sunuyorsanız, hizmetiniz tüm dünyaca görünebilir ve uyandırdığı merakla her yerden müşteri sağlayabilir.
Overlok Dijital tam olarak bunun için kuruldu. Tüm ürün ve hizmetlerinizi herkesin görmesini ve istemesini sağlamak. Gelin birlikte markanız büyürken bizde istatistikler ve kahvemizle birlikte keyiflenelim.

Ne Yapıyoruz?

Facebook ve Instagram Yönetimi

Facebook, sosyal medya daki güncel mecraların bel kemiğidir. Facebook üzerinden Instagram kontrolü de sağlandığı için olmazsa olmaz mecralardan biridir.
Instagram'da görsel olarak ürün tanıtımı sunarken, Facebook'ta ürün ve hizmetlerinizin detayını paylaşabilir veya firmanız ile ilgili paylaşmak istediğiniz bilgileri yayınlayabilirsiniz.
Facebook üzerinden reklamcılık artık Google reklamcılığı kadar önemli durumdadır. Facebook reklam yönetimi dijital pazarlamanın en önemli yollarından biridir.

Hedef Kitleye Yönelik Takipçi

Dijital pazarlama planlamasında en önemli özelliklerden biri de doğru hedef kitleye yönelmek. Marka bilinirliği açısından hedef herkes olması yanı sıra satış hedefinde kitle potansiyel müşterilerden oluşturulmalıdır.
Overlok Dijital, markanıza kazanç ve ilgi sağlayacak kişileri hedef alarak tasarımlarını oluşturur ve takipçi arttırılmasını bu doğrultuda gerçekleştirir. Kesinlikle sahte ya da sadece görüntü oluşturan takipçilerle gösterim sağlamaz.
Biz çalıştığımız markala beraber büyümeyi hedefleyen, onların kazancını en az kendi kadar isteyen bir ekibiz. Gücünüze güç katmak için buradayız.

Özgün Tasarım

Sosyal medyada en önemli işlem kaliteli içerik üretmektir. Bu platform görseller ile iletişim kurma konusunda biçilmiş kaftan. Görseller aynı zamanda etkileşim oluşturmak amaçlı call to action içerikli olması gerekmektedir.
Biz tasarımlarımızı tamamen markaya özgü bir şekilde tasarlıyor ve etkileşim hedefimizden sapmıyoruz. Tüm dünyada kabul görmüş tasarım unsurlarını, kurumsal kimliğinizi ve beklentilerinizi yeteneklerimizle harmanlayarak ortaya yeni ve şahane görseller çıkarıyoruz.