Web Tasarım ve Geliştirme

image
Dijital dünyada markalarla potansiyel müşterilerin ilk buluştuğu yer artık web siteleri. Kullanıcılar bir ürün ya da hizmet aradığında ilk olarak arama motorları üzerinden web sitesine ulaşmak istemektedir.
Web sitesi, markanın güvenirliğini ve bilinirliğini arttırma da önemli rol oynamaktadır. Web siteniz üzerinden kurumla ilgili bilgi paylaşabilir, satış yapabilir veya ürün tanıtımını rahatlıkla yapabilirsiniz.
Markanızın ön cephede olan yüzü web sitenizi kreatif çizgide, en efektif biçimde size sunuyoruz.

Responsive Tasarım

Günümüzde kullanılan cihazlar göz önüne alındığında bir çok farklı ekran boyutuna sahip cihazlar üzerinden web sitelerine giriş yapılmakta. Bu sebeple web sitelerinin ekrana göre boyutlanması gerekmektedir.
Responsive Tasarım, web sitesindeki sayfalarından her birinin tüm ekranlara uyumlu olması gerekir. Biz de aynı bu şekilde tüm ihtiyaçları tüm ekranlardan hem kullanılabilir hem de estetik açıdan en iyi şekilde yapıyoruz.
image
image

Kullanımı Kolay Panel

Web sitesi dendiğinde akla gelen ilk sorulardan birisi de kullanım kolaylığı. Girilen ilk içerikle birlikte sitenin tekrar düzenlenememesi artık hayal oldu
Biz tasarımlarımızı WordPress Paneli üzerinden kontrol edilebilir olarak tasarlıyoruz. WordPress Paneli ile tüm içeriklerinizi düzenleyebilir, yenisini ekleyebilir veya görünümü değiştirebilirsiniz.
WordPress ile web sitenizi farklı eklenti ve uygulamalar ile zenginleştirebilir ya da kullanıcıların daha efektif bir deneyim yaşamasını sağlayabilirsiniz. WordPress eklentileriyle ilgili destek almak isterseniz biz hep burada olacağız.

Kişiye Özel Tasarım

WordPress denildiğinde genellikle aynı görünümde siteler akla gelir. Biz WordPress'in sadece panelini kullanıyoruz. Kullanmış olduğumuz temalar tarafımızdan revize edilmiş ve tamamen kişiye özgü bir şekilde tasarlanarak uygulanmaktadır.
Biz temaların işlevine göre değil web sitesinde talep edilen her şeyi yapıyoruz. Olması gerekenle değil olması isteneni başarmayı hedefliyoruz.
image